У Станіслава кожен день — це боротьба за виживання. Він з дитинства прикутий до інвалідного візка. Навіть містом прогулятися не може без сторонньої допомоги. А все тому, що Черкаси зовсім не пристосовані до людей з особливими потребами.

Вікторія працює психологом у будинку для неповносправних. Тут їх майже 40 осіб. Аби потрапити на роботу, щодня долає на візку пекельних два кілометри. Упродовж десяти років особливі люди благають чиновників про допомогу. Та у відповідь отримують лише порожні обіцянки.

Паперову війну з чиновниками очолює Віталій Середенко. Прохав облаштувати пішохідну зону напроти будинку та отримав відмову. Тоді люди самі облаштували перехід.

Чиновники відмахуються: ремонт біля будинку для інвалідів – не першочергова проблема міста. І вкотре запевняють, що все зроблять наступного року. Щоправда, якщо за це проголосують депутати. А поки чиновники вибирають, люди з особливими потребами з острахом чекають снігів і морозів. Взимку вони залишаються практично безпорадні і просто не можуть вийти зі своїх осель.

Автор сюжету — Юлія Порпленко.