Про припинення рейсів повідомив Bussines Traveller.

Читайте також: Коронавірус з Китаю: останні новини

Призупинення рейсів Wizz Air

Угорська авіакомпанія Wizz Air не літатиме до Італії з 10 березня до 3 квітня, а до Ізраїлю – з 12 до 23 березня. Таке рішення пов'язане з загальнодержавним карантином, оголошеним вчора італійським урядом, та запровадженням 14-денного карантинного періоду для всіх пасажирів, які прибувають до Ізраїлю.

Припинення рейсів Ryanair

Авіакомпанія Ryanair також тимчасово припинила всі внутрішні та міжнародні рейси "з" та "в" Італію через спалах коронавірусу.

З 24:00 11 березня по 24:00 8 квітня Ryanair призупинить всі внутрішні рейси
З 24:00 13 березня по 24:00 8 квітня Ryanair призупинить всі міжнародні рейси.

Пасажирам запропонували кілька варіантів:

  • повне повернення коштів;
  • безкоштовний переліт більш раннього рейсу до 13 березня;
  • кредит на переліт, яким можна буде скористатися у наступні 12 місяців.

Що відомо про коронавірус в Італії?

Італія найбільше у Європі потерпіла від епідемії коронавірусу. За загальними показниками інфікованих та загиблих внаслідок епідемії держава перебуває на другому місці після Китаю, який і став джерелом коронавірусу.

Італія стала першою країною у світі, яка запровадила через коронавірус обмеження на території усієї країни. Так, пересуватися всередині Італії можна буде лише з поважної причини – на роботу, через стан здоров’я або у зв'язку з сімейними обставинами. Також діятиме заборона на публічні зібрання.

Загальна кількість хворих в Італії понад 9 тисяч людей, з них 463 людини померли. Епідемія поширюється вже кілька тижнів поспіль, а кількість загиблих постійно зростає. Спершу від коронавірусу потерпала лише північ держави, зокрема регіон Ломбардія. Втім пізніше хвороба поширилася на усю країну.


Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.