У організації відзначають, що в середньому у 3-5 мільйонів осіб грип супроводжується важким перебігом, приводячи до 250-500 тисяч випадків смерті. Вакцинацію визнали найкращим захистом від грипу.

До речі, в Україні, згідно з Наказом МОЗ від 16.09.2011№595, щеплення рекомендовані військовослужбовцям, будівельникам, працівникам Державної автомобільної інспекції МВС, медичним працівникам, а також особам, які доглядають хворих на грип удома, дітям з шестимісячного віку; особам похилого віку після 60 років, трудовим колективам підприємств, установ, організацій; жінкам, які, ймовірно, будуть перебувати у вагітності під час епідемії грипу, а також вагітним.

Нагадаємо, хвиля захворювання на грип розпочнеться в листопаді, – повідомляє головний санітарний лікар Анатолій Пономаренко. В Україні у 2012-2013 роках прогнозують три види грипу, які будуть приходити один на зміну іншому.

За словами Миколи Азарова, уряд завчасно вжив усіх необхідних заходів щодо запобігання епідемії грипу та ГРВІ.

До речі, в Україні розпочала роботу безкоштовна гаряча лінія з питань профілактики грипу, повідомляє громадська організація "Імунний щит нації".