У ВООЗ заявили, що вакцина Sinopharm є якісною, безпечною та ефективною. Про це під час брифінгу повідомив генеральний директор організації Тедрос Аданом Гебреєсус.

До теми Регулятор Євросоюзу почав огляд вакцини Sinovac, яку використовують в Україні

Тедрос Аданом Гебреєсус

“Сьогодні ввечері ВООЗ надала список використання вакцини проти COVID-19 Sinopharm Beijing в надзвичайних ситуаціях, що зробило її шостою вакциною, яка отримала підтвердження ВООЗ щодо безпеки, ефективності та якості”.

Стратегічна консультативна група експертів з імунізації (SAGE) переглянула наявні дані та рекомендує вакцину дорослим віком від 18 років. Імунізацію варто проводити двома дозами.

Гебреєсус додав, що "вакцини залишаються життєво важливим інструментом". Але поки що обсягу і розподілу вакцин замало для припинення пандемії COVID-19.

Що відомо про вакцину Sinopharm

Джерело: BBC

  • Sinopharm – інактивована вакцина. В її основі вбиті вірусні частинки, які піддають імунну систему організму дії вірусу. Від застосування препарату не можна захворіти.
  • 30 грудня Sinopharm оголосила, що 3 етап випробувань вакцини показав, що вона ефективна на 79%.
  • Однак дослідження в ОАЕ (де ще в січні 2021 року схвалили препарат) продемонстрували 86% ефективності.
  • Остаточних результатів представники компанії ще не опублікували. Тим часом в Китаї препарат ввели вже мільйонам громадян.