Усім нам з дитинства відомо: якщо зробили манту – три дні руку не мочи, а ще не їж шоколад та цитрусові. Аж раптом спростовувати аксіоми взялася Уляна Супрун.

Читайте також: Топ-7 міфів про здоров’я: правда за версією Супрун

За її словами, вода на шкірі ніяк не може вплинути на пробу Манту. Адже ін'єкція туберкуліну вводиться внутрішньошкірно, куди вода сама по собі не проникає. Цей пост спричинив бурхливі обговорення у соцмережі.

А пані Супрун, тим часом, здається всерйоз взялась за руйнування міфів. Наступним став протяг – кошмар багатьох українців. Через відкрите вікно влітку в маршрутках розгоряються справжні війни. А от Уляна Супрун переконує, що боятися протягів не варто, він не загрожує здоровій людині.

Сам по собі протяг не є чимось поганим, як не є поганим і вітер. Адже люди найчастіше хворіють від інфекцій, які є в повітрі, а не від самого повітря,
– повідомила Уляна Супрун.

А ще виконувачка обов'язків міністра охорони здоров‘я дозволяє сидіти на холодному. Хоча українців змалечку привчали геть до іншого. З дитинства батьки кажуть, що не можна сидіти на холодному, адже через це можна захворіти і це шкідливо для здоров'я.

А також в останньому своєму дописі Супрун вчить правильно чистити зуби.

Розміщуйте щітку під кутом 45 градусів стосовно поверхні зубів. Робіть плавні "вимітаючі" рухи від передніх до задніх зубів. Жувальну поверхню зубів необхідно чистити круговими рухами, і не забувайте очищувати язик,
– прокоментувала Супрун.

До кожного допису Супрун додає жартівливу картинку, а текст пише максимально просто. Експерт з комунікацій Наталя Ольберт-Сінько каже, що таке спілкування з громадянами у Facebook – ще один спосіб просувати і популяризувати медреформу.

Комунікація настільки ж важлива, наскільки сама політика чи сама реформа. Чим вона є простішою, чим вона є зрозумілішою для людей, ти вона є кращою,
– зазначила експертка з комунікації.

Уляна Супрун – не єдина, хто використовує соцмережі для просування своїх ідей. Facebook все більше перетворюється на ще один майданчик для українських політиків. А от чи допоможе їм це завоювати довіру українців – покаже час.