За даними міністерства охорони здоров'я, наразі в Україні зафіксовано 25 смертей від вірусу грипу, повідомляє кореспондент Телеканалу новин "24".

Лише за останній тиждень у нашій країні важкими грипоподібні захворюваннями з ускладненою пневмонією занедужали 702 особи. Про це повідомила сьогодні, 15 січня, на брифінгу керівник Українського центру захворюваності Всесвітньої організації охорони здоров'я Любов Некрасова.

Читайте також: Як вберегти себе від застуди та свинячого грипу: поради лікарів

"Минулого тижня від таких захворювань 15 осіб померли. 11 померлих були у віці 30-64 роки, у віці 65 років – четверо, а одна дитина – у віці 5 років", – розповіла Некрасова.

Проте у міністерстві радять не панікувати, адже така тенденція спостерігається щороку. А під час новорічних свят кількість хворих завжди збільшувалася.

Читайте також: Грип: що треба знати, щоб не захворіти — інфографіка

Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі радить не займатися самолікуванням та не виходити на роботу, аби не наражати на небезпеку своїх колег.

Як відомо, смертоносний грип "косить" й військових на Донбасі. Кількість хворих, яких привозять з передової у Дніпропетровськ, різко зросла.