Відповіде дослідження американських дослідників з Південно-Західного Медичного центру Техаського Університету опубліковане в журналі eLife.

Читайте також: Популярні ліки захищають мозок від проявів хвороби Альцгеймера

Хвороба Альцгеймера починається з молекулярних змін здорового тау-білка, який стає токсичним. А це провокує нетипову поведінку для тау-білків – вони починають злипатися, утворюючи руйнують нейрони смертоносні нейрофібрилярні клубки. Ті самі, які виявив німецький невролог Алоїс Альцгеймер.За словами автора нового дослідження Марка Даймонда, результати їх роботи – це "великий вибух" в вивченні тау-білка, бо "вперше вдалося заглянути у початок хвороби".

Основними симптомами хвороби Альцгеймера є складність у засвоєнні ннової інформації, провали у пам'яті, зниження розумових здібностей, особливо страждає логічне мислення. При цьому захворюванні людині складно себе обслуговувати, вона забуває фізичні навички.

До слова, лікар-невролог Олексій Сіделковскій назвав умови, які зможуть знизити ризик виникнення хвороби Альцгеймера або уповільнити її.

Що таке хвороба Альцгеймера? це захворювання, яке виникає у людей у похилому ​​віці. Воно характеризується послабленням функцій головного мозку. Через це людина не може піклуватися про себе самостійно – вона потребує постійного нагляду і сторонньої допомоги.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі ​Здоров'я.