Про це заявили американські науковці з Каліфорнійського університету, зазначивши, що цифри отримані лише з офіційно зареєстрованих у медзакладах випадків, передає Daily Mail.

Читайте також: Популярна звичка може призвести до смертельного захворювання

У медицині існує ще й поняття "біохімічна вагітність", яку можна лише діагностувати під час змін гормонального фону жінки.

Такі викидні спостерігаються регулярно і спричинені стресом вагітної і надмірним фізичним навантаженням. Деякі жінки можуть навіть не здогадуватися про те, що були вагітні.

Згідно з даними науковців, у 19 столітті у США на кожних вісім народжених дітей припадало 16,8 викидня. До слова, зараз у Данії на кожні 1,7 пологів спостерігається 2,1 викидня.

На їхню думку, викидні є природною частиною розмноження людини і в деяких випадках вони неминучі.

Що таке викидень (або спонтанний аборт, мимовільний аборт)? Це спонтанне патологічне переривання вагітності на терміні до 28 тижнів. За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я, викиднем прийнято називати переривання вагітності у перші 22 тижні.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.