Співголова громадської організації "Громадянська ініціатива "Права справа" Дмитро Снєгирьов пише про це на своєму Facebook.

За його словами, проблема з медикаментами в окупованому Луганську загострилась. Це визнав і сам "мер" Луганська. Через це керівництво квазіреспубліки вирішило зняти обмеження на ввезення лікарських засобів з Росії.

Снєгирьов зауважив, що вивезення партій медикаментів з Росії вимагає великої кількості дозвільних документів, а самі мешканці Луганщини не звикли до російської фармацевтичної номенклатури.

Враховуючи ці фактори "уряд" ЛНР прийняв рішення дозволити ввезення на територію самопроголошеної республіки лікарських засобів, вироблених в Україні, але тільки через територію РФ,
— пише він.

За словами Снєгирьова, це рішення фактично скасовує попередню постанову керівництва "ЛНР", згідно з якою ввезення лікарських засобів і виробів медичного призначення з території України було заборонено.

Читайте також: Розвідка повідомила про сотні жертв грипу на Донбасі

У тимчасово окупованому Луганську гострий дефіцит ліків. "Дефіциту продовольчих товарів в Луганську немає, а ось по ме...

Опубліковано Дмитром Снєгирьовим 30 січня 2016 р.