Прем’єр Арсеній Яценюк обіцяє кадрові зміни у Міністерстві охорони здоров’я. Там нещодавно проводили службове розслідування. У першу чергу, позбутися своїх посад можуть міністр Олександр Квіташвілі та його заступниця Олександра Павленко.

Зміни у МОЗ

— Люди, які чекають реформ у системі охорони здоров’я, приходять до лікарні і бачать, що там нічого не міняється. Уряд займається тим, що проводить перевірки і створює різні комісії. Час йде, а результату нема. Сьогодні система охорони здоров’я вже знаходиться в такій стадії, що ще вчора потрібно було проводити реформи.

Відповідальність за це лежить на профільному Міністерстві охорони здоров’я та комітеті Верховної Ради з питань охорони здоров’я. Протягом 9 місяців роботи нема між ними співпраці.

Читайте також: Прогноз від експерта на переговори Україна-Росія-ЄС

— Багато висновків було зроблено за час роботи МОЗ на підставі фактів, викладених у листах-зверненнях від певної організації чи певних осіб. Багато фактів не є підтвердженими, вони залишились популістськими. "Опозиційний блок" та деякі депутати від БПП підтримують відставку міністра Квіташвілі.

Спалах поліомієліту

— Вакцину від поліомієліту, закуплену за гроші від Канади, активно розвозять по областям, щоб спалахи хвороби не перейшли в епідемію. Зараз робиться все можливе, щоб кількість цього захворювання не збільшувалась.

Більше — дивіться у інтерв’ю.