Крім цього, так звані панацеї серед населення просувають фантастичні маркетологи. Про це Юрій Камельчук написав на своїй фесбук-сторінці.

Раніше Я не довіряю вакцині проти вигаданої хвороби COVID-19, – нардеп від "Слуги народу"

За його словами, політики демонструють людям псевдовакцинацію. Зокрема, вони щепляться зі шприцами без голок чи уколами через футболку.

Сценаристи просування псевдопанацеї просто фантастичні маркетологи. Спочатку заходять через лідерів думок,
– зазначив депутат.

"Слуга народу" додав, що неможливо перевірити, що саме було введено людині на відео. Відтак українці просто вірять тому, що бачать з екранів. І наголосив, що в них має прокинутися колективна свідомість.

На думку депутата, карантинні обмеження у світі – частина тесту, як реагуватиме суспільство на те, що йому нав'язують. А примусова вакцинація – спосіб створення додаткових штучних кордонів та привід підкорити непідкорених.

"Цікаво, це згортання світової демократії і кінець права на вільне пересування?", – зауважив Камельчук.

Також він вважає, що жорсткий карантин в Україні порушує закони, Конституцію та базові права людини.

Які ще дивні заяви щодо COVID-19 говорив Камельчук

  • В ефірі одного з українських телеканалів "слуга народу" Юрій Камельчук заявив. що коронавірус є вигадкою. І також наголосив, що не довіряє жодній у світі вакцині.
  • Згодом він спробував пояснити свої висловлювання. І зазначив, що люди справді хворіють, однак у світі маніпулюють статистикою та цифрами.
  • Під час інтерв'ю hromadske Камельчук назвав винних у ситуації, яка склалася з коронавірусом у світі. За його словами, це саме Всесвітня організація охорони здоров'я. Відтак ВООЗ розповідає про коронавірус, а до цього дослухається Міністерство охорони здоров'я України.