Про це повідомив Департамент з питань виконання кримінальних покарань.

Читайте також: Через коронавірус в Україні можуть масово звільнити в'язнів

Станом на 28 квітня з 6 випадків зараження 4 рази коронавірусну інфекцію виявили у працівників ДКВС,
– йдеться в повідомленні Департаменту.

Ще по одному випадку виявили серед осіб, узятих під варту в Чернівецькому слідчому ізоляторі і Кропивницькому слідчому ізоляторі. Відтак, всього в українських в'язницях виявили 6 випадків зараження коронавірусною інфекцією.

Важливо! Міністерство юстиції України не виключає масового звільнення ув'язнених через поширення коронавірусу. Втім, у відомості запевнили, що поки такий варіант опрацьовують лише в теорії.

Що відомо про спалахи коронавірусу в тюрмах?

  • Через неможливість самоізоляції в тюрмах та стрімке поширення коронавірусу через контакти в'язнів деякі країни вирішили звільнити в'язнів.
  • Влада Ірану тимчасово звільнила близько 85 тисяч ув’язнених, щоб приборкати спалах коронавірусу в країні. Серед них є й політичні в'язні. 50% звільнених – ув'язнені за справами, що пов'язані з безпекою.
  • У Франції через спалах коронавірусу звільнили понад 6266 ув'язнених. Загалом це приблизно 10% від усіх осіб, які утримуються у в'язницях.
  • В Італії в'язні протестували проти обмежень, які ввела влада для боротьби з коронавірусом та вчиняли бунти: 6 в'язнів загинули.


Важливість карантину / інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.