Асоціація пластичних хірургів повідомила: минулого року у світі провели більше 10 мільйонів косметичних втручань. За словами експертів, 2015 рік має стати рекордним, помноживши попередні показники у декілька разів.

У світовому рейтингу країн з найбільшою кількістю пластичних операцій впевнено зайняли Штати — 4 мільйони косметичних втручань за один рік, далі йде Бразилія – 2 мільйони і замикає трійку лідерів Японія — трохи більше мільйона.

Найпопулярнішими процедурами за минулий рік були ліпосакція, пластика повік та збільшення грудей. Хоча саме остання процедура у порівнянні з попередніми роками стала рідшою на 10 відсотків.

Головна тенденція останніх років, як у хірургічних та не хірургічних косметичних втручаннях, — суттєве збільшення кількості чоловіків, які теж вирішують покращити свою зовнішність.

Лише за минулі 5 років їх стало на 50 відсотків більше. Сильну половину людства до пластичних хірургів переважно приводить бажання пересадити волосся та підтягнути обличчя.

Щодо України, то за останні п'ять років кількість пацієнтів клінік естетичної медицини зросла приблизно на чверть і становить майже 15 тисяч осіб на рік. Зважаючи на те, що якість пластичної медицини в Україні ще не сягнула світового рівня, все більше українців шукають пропозицій за кордоном і все частіше цей вибір припадає на Туреччину.

Більшість тамтешніх лікарів здобувають освіту і практику в кращих американських та європейських медуніверситетах та лікарнях, а за якістю медичних послуг Туреччина стала головним конкурентом Німеччини та Ізраїлю. Тут вже використовують інноваційні технології ліфтингу лиця, шиї та повік, що не залишають шрамів, а чоловіки знайдуть вдосконалені методики пересадки волосся.

Читайте також: Макопластика — роботизована хірургія колінного суглоба

Обравши пластичного хірурга в Туреччині, можна й не сумніватись в його професійності. Свої послуги вони можуть надавати лише з державною ліцензією, яку у свою чергу можна отримати виключно після спеціальної підготовки лікаря, тривалого стажування і практичного досвіду не менше, аніж 10 років.

Зібравши найновіші технології світової індустрії краси, турецька пластична хірургія надає їх за відчутно нижчими цінами, ніж пропонують клініки інших країн. До прикладу, ліпосакція у Туреччині коштуватиме майже втричі дешевше, ніж у США, та на третину менше, ніж у Німеччині.