Про це повідомив він повідомив під час брифінгу.

Читайте також: Поширення коронавірусу у світі: карта онлайн

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко
“Я хочу попросити пробачення за озвучену мною інформацію вчора про Китай, вона була неправдива. Насправді, кожного дня там реєструють не більше 90 випадків. Я сказав цифру набагато більшу, ця інформація була не переперевірена”.

Що Ляшко сказав 2 квітня?

Під час брифінгу він повідомив, що в Китаї 1600 нових хворих на коронавірус.

На жаль, в Китаї за добу зафіксували 1 600 нових випадків зараження. Досі Китаю вдавалося стримати хворобу, але сьогодні вони офіційно повідомили про нові 1,6 тисячі випадків за добу. З них 7 випадків закінчилися летально,
– заявив Віктор Ляшко.

Яка ситуація в Китаї з COVID-19?

Раніше Китай повідомив, що їм вдалося зупинити поширення коронавірусу. Зокрема, у провінції Хубей, звідки коронавірус COVID-19 поширився на весь світ, скасували карантин. Однак у Китаї досі діє масковий режим, в громадських місцях людям міряють температуру, а ресторани та кіно ще не планують відкривати.

CNN повідомило, що Органи охорони здоров'я Китаю включать безсимптомні випадки нового коронавірусу в офіційний підрахунок.

Така потреба виникла тому, що в Китаї фіксують багато випадків безсимптомної передачі коронавірусу. Відтак, за даними Національної комісії з охорони здоров’я, станом на понеділок в Китаї COVID-19 підтвердили у 1 541 людини, серед них – 205 випадків, завезені з-за кордону.

Досі безсимптомні випадки не враховувалися як підтверджені випадки згідно з керівними принципами уряду Китаю.

Коронавірус в світі

  • 11 березня ВООЗ оголосила світову пандемію через коронавірус.
  • США вийшли на перше місце за кількістю заражених коронавірусом, обігнавши Італію і Китай. У США зафіксували 216 тисяч випадків COVID-19.
  • Після США найвищий показник інфікування коронавірусом в Італії – понад 110 тисяч хворих.
  • Іспанія та Німеччина теж мають високі показники захворюваності на коронавірус – 104 тисячі та 77 тисяч хворих відповідно.


Як не захворіти на коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.