Про це йдеться в дослідженні вчених із Гонконгу, оприлюдненому в медичному журналі Lancet.

Читайте також: Чому нобелівський лауреат підтримав ідею походження коронавірусу з лабораторії: розбір фейку

Такі оцінки зробили після того, як органи охорони здоров'я КНР розширили критерії визнання випадку інфікування COVID-19. Це уточнення, на думку вчених, зробило суттєвий ефект на те, скільки загалом випадків коронавірусу можна виявити.

Загалом було послідовно встановлено сім версій критеріїв віднесення того чи іншого випадку до COVID-19.

Дослідники на основі моделей розрахували, що в середньому на Ухань – епіцентр захворювання – до 20 лютого могли припадати 127 тисяч випадків, на іншу частину провінції Хубей – 55 тисяч, на іншу частину Китаю – 50 тис.

Важливо! У середині квітня влада Уханя уточнила дані за кількістю інфікованих і померлих під час епідемії: кількість померлих пацієнтів із коронавірусом збільшилася на 1 290 осіб і становила 3 869. Кількість випадків зараження зросла на 325 до 50 333.

Раніше президент США Дональд Трамп, посилаючись на зміну даних з Уханя, стверджував, що Китай, а не США, лідирує за кількістю летальних випадків пацієнтів із коронавірусом COVID-19.

З грудня від ускладнень, які викликає коронавірус, у Китаї померло 4 632 особи, зареєстровано 82 798 випадків зараження, з них 1 616 – ввезених із-за кордону.


Як не захворіти на коронавірус / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.