Про мінімальну кількість нових хворих за добу із січня повідомив президент Китаю Сі Цзіньпін з епіцентру поширення коронавірусу – з Уханя, пише South China Morning Post.

Читайте також: Коронавірус виявлено в усіх країнах Євросоюзу

Відтак, за останню добу кількість хворих на коронавірус продовжила знижуватися, на материковому Китаї підтвердили 19 нових випадків зараження.

До того ж, в Ухані закрили останню переобладнану лікарню для лікування пацієнтів з Covid-19 з легкими симптомами. Влада Китаю повідомила, що наразі епідемію вдалося взяти під контроль.

Тим часом в Італії виявили 1797 нових випадків зараження за добу, а загальна кількість — 9 172.

Головне про Covid-19

  • Станом на 10 березня на китайський коронавірус кількість хворих зросла до 114 452 людей, з них померли – понад 4 тисячі осіб. Одужали 62 тисячі людей.
  • Коронавірус поширився на усі європейські країни, а тепер його фіксують навіть на маленьких островах. Найбільше випадків зараження в Європі зафіксували в Італії – понад 9 тисяч людей.
  • У решті світу найбільше від коронавірусу страждають у Китаї, де його вперше виявили, а також у Південній Кореї та Ірані.
  • Наразі не існує вакцини від коронавірусу 2019-nCoV. Втім, Китай і США заявили про те, що вже працюють над її створенням. Зокрема, США вже почали тестувати вакцину на людях.
  • Перший випадок захворювання на коронавірус підтвердили й в Україні. Захворів чернівчанин, який подорожував по Італії. Наразі він отримує потрібне лікування.

Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.