Кількість смертельних випадків від коронавірусу в Іспанії перевищила смертність від інфекції в Китаї. Про це повідомляє Independent.

Читайте також: У Мадриді відкрили найбільший в Європі госпіталь для хворих на коронавірус – фото

Іспанія на другому місці у світі за смертністю від Covid-19

Так, за останню добу в Іспанії померло ще 738 осіб, а загальна кількість летальних випадків від Covid-19 зросла до 3 434 осіб.

Згідно з останніми даними, у Китаї за весь час спалаху вірусу померли 3285 осіб.

Тенденція зараження збільшилася на 20%

Міністерство охорони здоров'я Іспанії також заявило про 20% приріст заражених від учора. Так, коронавірусом інфікувалися майже 8 тисяч іспанців, доводячи загальне число заражених в країні до 47 610 людей.

Що відомо про коронавірус в Іспанії?Загальна кількість хворих на Covid-19 в країні складає 47 610 – наразі це друга після Італії європейська країна за кількістю випадків коронавірусу. Іспанія оголосила карантин на території усієї країни з 15 березня. Жителям можна виходити з дому лише для того, щоб придбати їжу, ліки, їздити на роботу, відвідувати лікарні та банки, а також здійснювати поїздки, пов'язані з доглядом за дітьми та літніми людьми. Президент Каталонії Кім Торра також отримав позитивний результат на коронавірус.


Як не захворіти на коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.