На Закарпатті погіршилась ситуація з коронавірусом. Там фіксують багато важких випадків захворювання серед пацієнтів віком від 50 років без супутніх патологій.

До теми Івано-Франківськ просить більше вакцин проти COVID-19 та додаткові ліжка

Якщо раніше до групи ризику при COID-19 вносили людей віком від 60 років, то нині у цій групі вже є 50-річні.

Однозначно, що ускладнений коронавірус помолодшав. Зараз багато важких форм серед молодих людей фіксуємо. Причому, у пацієнтів, які не мають ніякої супутньої патології,
– заявив Скрип.

Ситуація з коронавірусом на Закарпатті

  • 2 тижні поспіль в області фіксують значне зростання захворюваності. Щодня в регіоні госпіталізують близько 2 сотень людей, тож ліжок не вистачає.
  • Від початку пандемії коронавірусу в області виявили 40 933 випадки зараження коронавірусом. 438 з них за минулу добу.
  • 31 136 хворих вже одужали. Натомість 929 пацієнтів померли.

Зразки хворих з Прикарпаття перевірять на мутації

  • Голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький заявив, що зростання захворюваності на коронавірус в Україні та на Прикарпатті може бути пов'язано з тим, що люди трохи розслабилися після послаблених карантинних обмежень. Окрім того, сплеск захворюваності можуть спричинити і мутації вірусу.
  • Очільник МОЗ Максим Степанов розповів, що нині в Україні циркулюють європейський, італійський та іспанський штами коронавірусу. Нових варіантів інфекції поки що не зафіксовано. Але зразки, які відібрали на Прикарпатті, планують відправити на дослідження штамів в Лондон.