Міністр інфраструктури Владислав Криклій на брифінгу заявив, що подібні заходи будуть здійснювати регулярно.

Зверніть увагу МАУ запускає додаткові рейси, аби повернути українців додому

Глава МЗС Дмитро Кулеба додав, що на борту, який летітиме з Італїі, ще є 100 зайвих місць. Консули вже роблять оголошення в Північній Італії для всіх, хто хоче евакуюватися цим рейсом.

Посол України в Італії Євген Перелигін повідомляв, що станом на 13 березня жоден із українців в Італії не звертався до консульства по допомогу в евакуації.

Водночас Італія найбільше потерпає від коронавірусу у Європі. Станом на 14 березня заразилися 17 тисяч 660 людей, померли – 1 тисяча 266.

Дмитро Кулеба наголосив, що українців, які застрягли на кордоні Італії та Словенії, також евакуюють.

МЗС зараз працює над тим, щоб їм забезпечити комфорт, наскільки це можливо. Підготувати до вивозу, домовитися про рейс,
– додав Кулеба.

Зауважимо, що раніше уряд доручив Міністерству інфраструктури спільно з МОЗ, МЗС та МВС забезпечити невідкладну евакуацію громадян України з Італії.

Важливо Скільки людей захворіло на вірус з Китаю та у яких країнах: онлайн-мапа

Що відомо про українців, які застрягли на італійсько-словенському кордоні? У ніч на 13 березня словенські прикордонники завернули два автобуси з українцями, які поверталися з Італії. На батьківщину хотіли повернутися понад 100 наших громадян.

Прикордонники їх не пустили. Наразі люди перебувають на кордоні між Італією та Словенією і категорично відмовляються повертатись назад. Справу під контроль взяло МЗС України.

Як вберегтися від коронавірусу: дивіться відео