Як зауважив Денис Шмигаля, наразі у Міністерстві охорони здоров'я готують нові формати. Це дозволить імунізувати якнайбільшу кількість українців.

Варто прочитати Відомо, наскільки ефективні Pfizer і AstraZeneca проти дельта-штаму

Це допоможе зменшити передачу вірусів всередині колективів

Вакцинація працівників компаній допоможе зменшити передачу вірусу всередині колективів та сприятиме їх безпечній роботі,
– написав глава уряду.

Шмигаль закликав особливо звернути увагу на цю інформацію керівників підприємств. Адже це дозволить убезпечити від коронавірусу всіх своїх працівників.

У МОЗ казали, що деяким колективам доведеться чекати до липня

Зазначимо, раніше гендиректорка з розвитку цифрових трансформацій МОЗ Марія Карчевич розповіла, що більшій частині робочих колективів доведеться таки зачекати з щепленнями до липня 2021 року. Саме тоді заплановані нові поставки препаратів. Наразі вакцин вистачає лише на 50% записаних колективів.

Актуально Чи треба друга доза вакцини, якщо уже перехворіли на коронавірус: відповідь МОЗ

Яка ситуація з вакцинацією в Україні?

Станом на 23 червня проведено 2 149 244 щеплень. Вакциновано – 1 755 139 осіб, з них отримали першу дозу – 1 755 137 людей. Завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 394 107 осіб (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном). За попередню добу в Україні проти COVID-19 було вакциновано 53 786 осіб.