Скільки часу триватиме карантин

Санлікар Ігор Кузін спрогнозував продовження карантинних обмежень, а також розповів про готовність Міністерства охорони здоров'я протидіяти поширенню штаму Дельта.

Актуально В Україні таки зростає захворюваність на коронавірус: за добу майже 1 тисяча інфікованих

Скільки часу ще триватимуть обмеження у МОЗ, як і у всьому світі, поки не прогнозують.

Водночас у Києві влада готується навіть до ймовірного локдауну через поширення штаму Дельта – там уже розробляють нові перепустки до громадського транспорту. Відтак, замість паперових, перепустки будуть електронні, аби уникнути підробок.

Захворюваність стрімко зросла

Головний санітарний лікар Ігор Кузін підтвердив, що ситуація з коронавірусом в країні погіршується – якщо тиждень тому фіксували 300 нових випадків інфікування, то за минулу добу цифра захворювання зросла майже до тисячі.

До слова, у НАН спрогнозували, що вже 3 серпня середня кількість інфікованих збільшиться до 638, а до 10 серпня зросте до 735.

Зросте й смертність від коронавірусу – в середньому за добу реєструватимуть до 22 летальних випадків станом на 10 серпня.

Раніше головний санлікар Ігор Кузін зазначав, що те, чи буде восени локдаун залежить від того, як швидко буде завершено вакцинацію груп ризику та усього населення.

COVID-19 в Україні: коротко про головне

  • Від початку пандемії COVID-19 в Україні зареєстрували 2 251 869 випадків інфікування SARS-CoV-2.
  • З них станом на 30 липня видужали 2 186 353 людини.
  • Жертвами коронавірусу стали 52 930 людей.
  • Станом на 30 липня в країні щеплено 3 437 631 людину, одну дозу отримали 3 437 629 людей, дві дози – 1 938 495 людей.