Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони.

У військовому відомстві пояснили, що таким чином в аптечці залишаться два перев’язувальних пакети, кровоспинний джгут і антишоковий засіб.

Цим засобом у нас був "Буторфанол", який нам постачав Горлівський "Стирол", але зараз він заблокований, виробництво знищено, тому ми переходимо на інший препарат — "Налбуфін", який є синтетичним морфієм, він ще ефективніший,
— зазначив полковник медичної служби Віталій Андронатій.

Директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України повідомив, що з головною проблемою з аптечками є чохол, який коштує 200 грн, тобто його вартість вдвічі дорожча, ніж сам вміст аптечки.

"Тому ми розраховуємо на гуманітарну допомогу, яку нам дають американці. З Америки вже прийшло понад 2,5 тисячі, але ми запланували до 300 тисяч таких аптечок. У цих аптечках нам подобається чохол і джгут, тому що американські джгути в сучасних умовах ефективніші, ніж наші гумові", — додав він.

Також полковник медичної служби Віталій Андронатій повідомив, що йде робота щодо постачання кровоспинних препаратів, зокрема, "Гемостопу", який являє собою бинтову пов’язку, просочену хітозаном. Через тиждень до військ буде направлено перші 20 тисяч препаратів.

Нагадаємо, на Донбасі за останню добу загинули 13 українських військових, кордон України перетнули 14 російських "Градів", Терористи 20 разів атакували блокпости та позиції ЗСУ, українські військові звільнили від бойовиків декілька міст.