Перша партія на 250 тисяч доз прибуде до Києва в понеділок, 23 серпня. Другу партію планують відправити в Україну впродовж осені.

Актуально Вчені виявили 17 препаратів, які ефективні проти коронавірусу

Цікаво, що перша частина поставки збіглася з датою приїзду міністра закордонних справ Австрії в Україну. Олександр Шалленберг прибуде до Києва 23 серпня на саміт Кримської платформи.

Допомога Австрії у боротьбі з COVID-19

Україна – не єдина країна, якій Австрія вирішила допомогти з вакцинами. Засоби імунізації упродовж літа 2021 року передали також у Ліван, Туніс, Грузію, Боснію і Герцеговину.

Позиція австрійського уряду полягає у спільному подоланні пандемії COVID-19 у світі. За словами міністра охорони здоров'я Австрії Вольфганга Мюкштайна, лише при достатньому рівні вакцинації в усіх країнах, можна буде перемогти коронавірус.

Коронавірус в Україні: останні новини

  • Напередодні візиту канцлерки Ангели Меркель, 21 серпня, Німеччина передала в Україну 1,5 мільйона доз вакцини AstraZeneca. Вартість допомоги оцінюють у 6 мільйонів євро.
  • Щодня в Україні фіксують приблизно тисячу нових випадків захворювання на коронавірус. За добу 21 серпня найбільше інфікованих виявили у Києві та Дніпропетровській області.