На ці кошти можна буде придбати значну частину кількості вакцин, передбаченої Національним планом вакцинації України у 2022 році. Про це заявили у Представництві ЄС в Україні.

Увага Як тримати імунітет у тонусі цілий рік

Кредит підтримає систему охорони здоров'я країни й підвищить спроможність України в боротьбі з пандемією COVID-19. Ця фінансова операція є частиною спільної ініціативи Team Europe з реагування на виклики пандемії COVID-19,
– йдеться в повідомленні.

Посол ЄС в Україні Матті Маасікас заявив, що надання цього кредиту ЄІБ "надзвичайно важливий для оперативного реагування України на пандемію і відновлення після неї".

За його словами, підтримка ЄС у закупівлі вакцин проти коронавірусу допоможе нашій країні в боротьбі проти COVID-19, оскільки це прискорить процес вакцинації в Україні.

До слова, згідно з рекомендаціями ВООЗ показник щеплених людей у світі до кінця року має становити 40%.

Україна виконує план вакцинації населення проти COVID-19. Станом на 10 грудня 45,2% дорослих отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19. Натомість 39,4% дорослого населення пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусної хвороби.

Темпи вакцинації в Україні:

Джерело: МОЗ

  • Від початку вакцинальної кампанії проти коронавірусу вакцинувалися 14 031 953 мешканців України.
  • 14 031 951 українець отримав щонайменше 1 дозу препарату. Натомість повністю імунізовані та отримали 2 дози – 12 252 237 людей.
  • Загалом в країні провели 26 284 188 щеплень і першою, і другою дозою.

Дізнайтесь про те, як відрізнити коронавірус від грипу: дивіться відео