Коли Україна отримає вакцину

В Офісі Президента повідомили, що вакцина надходитиме в країну впродовж 2021 року, а першу партію очікують вже у найближчі місяці.

До теми Які вакцини повинні надійти в Україну у квітні

Володимир Зеленський наголосив, що громадяни України мають бути забезпечені сертифікованою якісною вакциною якнайшвидше – це є одним пріоритетом влади.

Володимир Зеленський

“Сьогодні дуже важливий день для України і для українців – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – в мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить усе можливе й неможливе. І зробив це”.

Він додав, що співпраця з американськими фармацевтичними компаніями будуть продовжувати і розширювати.

Звернення Зеленського: Україна отримає 10 мільйонів вакцини Pfizer

У МОЗ підтвердили домовленість

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов також повідомив, що "вакцині Pfizer в Україні бути"! Він додав, що перші партії за цим контрактом почнуть надходити вже найближчими місяцями, а всі 10 мільйонів доз будуть поставлені впродовж 2021 року.

Максим Степанов

“Тепер можу відкрито говорити про переговори, які тривали кілька місяців. Сьогодні Pfizer нарешті зі свого боку підписав рамковий договір про постачання в Україну 10 млн доз вакцин”.

Максим Степанов подякував гендиректорові компанії Pfizer доктору Альберту Бурлі за цю угоду.

Що відомо про Pfizer