У майбутньому фахівці планують протестувати ліки на людях. Про це повідомив у твіттері професор медичного факультету університету Хаджеттепе Атеш Кара.

Важливо У Британії 20 тисяч людей добровільно заразяться коронавірусом, щоб розробити вакцину

Він наголосив, що організм тварин у відповідь на вакцину зміг виробити антитіла.

Хороша новина. Вакцина від коронавірусу, введена тваринам за допомогою мікроголки на лейкопластирі, дала імунну відповідь у вигляді вироблення антитіл. Зараз настав час перевірити, чи може вона захистити людей,
– розповів Атеш Кар.

Додамо, що наразі немає вакцини від коронавірусу COVID-19, втім найкращі науковці у всьому світі працюють над її створенням. Раніше експерт з питань епідемії коронавірусу Габріель Леунг сказав, що людство зможе перемогти коронавірус лише у двох випадках:

  • за допомогою широкодоступної вакцини;
  • або природним імунітетом.

Що відомо про вакцину від COVID-19

  • Австралійські вчені почали тестувати дві вакцини проти коронавірусу на тхорах. Вчені очікують, що перші результати випробувань з'являться в червні.
  • У США вчені представили перші результати доклінічних випробувань вакцини від коронавірусу SARS-CoV-2. Досліди проводилися на лабораторних мишах. Через два тижні після вакцинації у гризунів почали активно вироблятися антитіла до коронавірусу.
  • В колишньому епіцентрі спалаху коронавірусу, а саме у місті Ухань, вакцину проти коронавірусу ввели трьом групам добровольців. Вчені зазначають, що доклінічні випробування повинні закінчитися до кінця наступного місяця.
  • У світі розробляють приблизно 20 вакцин проти коронавірусу. Україна не займається розробкою та створенням вакцин.

Більше про те, як розробляються вакцини від коронавірусу – читайте у матеріалі 24 каналу