Про це повідомляє CNN.

Читайте також: У США зафіксували спалах небезпечної рідкісної хвороби

"Шестеро дітей померли через аденовірус у Центрі догляду та реабілітації Ванаку в місті Хаскелл, штат Нью-Джерсі", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що померлі діти були у віці від малюка до підлітків, але більшість з них були не старші 18 років. Медичному закладу було доручено не брати нових пацієнтів до завершення спалаху хвороби.

За даними Департаменту охорони здоров'я, про захворювання органів дихання в Центрі Ванаку стало відомо 9 жовтня. За фактом зараження і численних летальних випадків проводиться розслідування.

Що таке аденовіруси?Вони можуть викликати легкі і важкі типи захворювань, хоча останні зустрічаються рідше. У той же час, люди з ослабленим імунітетом або дихальними або серцевими захворюваннями підпадають під більший ризик розвитку важкої хвороби від аденовірусної інфекції.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.