У мережі з’явилося відео, як у Шанхаї дезінфікують потенційно небезпечні райони через спалах смертельної пневмонії, випадки якої зафіксовано у Таїланді, Японії, Південній Кореї, Тайвані, Гонконзі, США і ймовірно на Філіппінах.

Читайте також: Спалах смертельної пневмонії в Китаї: коронавірус забрав уже 9 життів

На ролику показано, як їздить техніка вулицями, що обробляє їх спеціальними пароподібними речовинами. Додамо, що станом на 22 січня зафіксовано 440 хворих і дев’ять смертей від невідомого виду коронавірусу.

У Шанхаї дезінфікують райони через спалах смертельної пневмонії: дивіться відео

У соціальних мережах туристи та китайці з Ухані, звідки почав поширюватися вірус, почали розміщувати знімки у захисних масках на своїх сторінках в інстаграмі. Як розповідають інтернет-юзери ще тиждень тому ніхто жодним чином не захищався, однак ситуація погіршилася через летальні випадки. Відтак на фото видно, як дорослі та їхні діти закривають свої обличчя, щоб не заразитися пневмонією.

Жителів 9-мільйонного міста Ухань китайська влада закликає не покидати місто, а туристам не приїжджати туди.

"Не потрібно їздити в Ухань. А ті, хто живе там, будь ласка, не покидайте місто", – наголосив віце-міністр Національної комісії охорони здоров'я Лі Бін.

Смертельна пневмонія в Китаї: фото з Ухані


Аеропорт в Ухані / Instagram / @larepubblica


Аеропорт в Ухані / Instagram / @larepubblica


Аеропорт в Ухані / Instagram / @larepubblica


Аеропорт в Ухані / Instagram / @larepubblica


Аеропорт в Ухані / Instagram / @larepubblica

Коронавірус в інших країнах

Епідемія загадкового вірусу шириться світом. Інфекція розповсюдилася на такі країни: Японію, Таїланд, Південну Корею, США та Росію. Всесвітня організація охорони здоров'я збирається на нараду. Через небезпечний коронавірус у аеропортах багатьох країн встановлюють термосканери, аби вимірювати температуру кожної людини, яка проходить контроль на кордоні. У США вже почали розробляти вакцину. За прогнозами вчених, на це піде кілька місяців.

Коронавірус розповсюдився на кілька країн: дивіться відео 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.