Про це повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький на своїй сторінці у фейсбук.

До теми Коронавірус COVID-19: статистика захворюваності і смертності по країнах

Нові випадки зараження

Заразились мати й дочка, яким по 76 і 55 років відповідно.

Сьогодні надійшли результати ПЛР-аналізів, які ми направляли в Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України. На жаль, маємо ще 2 лабораторно підтверджених випадки коронавірусу в Кременчуці,
– розповів Віталій Малецький.

У заражених був контакт з прибулими з-за кордону сином/братом та його дружиною, які повернулися 10 березня з подорожі до Угорщини. Жінок госпіталізували. Наразі вони перебувають в інфекційному відділенні ЛІЛ "Кременчуцька".

За словами міського голови Кременчука, стан матері лікарями оцінюється як тяжкий, стан доньки – відносно задовільний. Епідеміологи разом з сімейними лікарями вже відпрацьовують контакти захворілих жінок.

Важливо! Станом на 2 квітня в Україні 804 підтверджених випадків COVID-19. З них 20 летальних, 13 людей – одужали.

Загалом на Полтавщині 5 випадків COVID-19

Раніше діагноз підтвердили у 75-річної жінки, у неї легенева пневмонія. Зразки хворої для перевірки направили у Національну референс-лабораторію.

Відомо, що жінка не була за кордоном. Нині встановлюється коло осіб, з якими вона контактувала.

Попередньо зразки крові пацієнтки будуть ще двічі протестовані в Кременчуці експрес-тестами інших виробників. Проте остаточні результати будуть відомі тільки після аналізу ПЛР в Києві,
– додав Малецький.

Як захистити себе від коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.