Про це розповів його адвокат Дмитро Дінзе у коментарі ресурсу "Громадське. Крим".

Читайте також: Звільненню Олега Сенцова може сприяти Ердоган

"За два з половиною місяці в нього загострився ревматизм. Він там у холоді перебував, холодні камери, холодні автозаки, поїзд, в якому він їхав, без опалення. Йому виписали мазь зігрівальну. Ще в нього почались проблеми із серцем. Лікар запросив його картки дитячі", – підкреслив правозахисник.

За його словами, найближчим часом ці картки має бути направлено до колонії, відтак українському в’язню Кремля буде призначено лікування.

Крім того Дінзе додав, що наразі Сенцов перебуває у колонії "Білий ведмідь" в Ямало-Ненецькому автономному окрузі – до нього там не застосовують жодних утисків і катувань.

"Раніше там були жорстокі умови, були і побиття, і не дуже хороші умови утримання. Зараз же, коли керівництво колонії змінилося, умови є хорошими. Наскільки це можливо. Вони дотримуються законності, дотримуються правил внутрішнього розпорядку", – зауважив адвокат українського полоненого.

Нагадаємо, нещодавно Олег Сенцов покинув штрафний ізолятор колонії №8 в Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу, в якому він провів два тижні.