Породілля померла раптово, однак з її немовлям усе гаразд. Про це повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у фейсбуці. Спершу він зазначив, що причина смерті не коронавірус, однак згодом доповнив публікацію.

Не плутайте У пологовому в Івано-Франківську померла друга жінка: подробиці

На жаль, раптово померла жінка в пологовому будинку. Дитинка під наглядом лікарів… Хоч в це і не хотілося вірити і лікарі до останнього відкидали цю версію та розтин показав, що ймовірно легені були пошкоджені коронавірусом,
– написав мер Івано-Франківська.

Марцінків додав про те, що наразі очікуються офіційні результати про наявність чи відсутність коронавірусу в породіллі.

Смерті у пологовому в Івано-Франківську

30 березня в Івано-Франківському обласному пологовому будинку померла породілля з підозрою на коронавірус. Пізніше результат аналізів показав, що жінка таки мала COVID-19. З інфікованою контактували один лікар та одна акушерка, в яких також виявили коронавірус.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимира Чемного, 37-річна жінка потрапила до лікарні під спостереження гінекологів ще за місяць до пологів. За даними Чемного, у жодної з чотирьох жінок, які були в палаті з померлою, експрес-тест коронавірус не виявив. Вони продовжують перебувати під спостереженням лікарів.

Водночас у самої померлої також експрес-тест коронавірус не підтвердив. Його виявив лише ПЛР-тест.

Друга смерть у цьому ж центрі сталася також 30 березня, однак відомо про неї стало лише 1 квітня. Коронавірус у 60-річної жінки, якій проводили планову гінекологічну операцію, виявили посмертно.


Чим відрізняються тести на коронавірус / Інфографіка 24 каналу