Міністерство охорони здоров'я Нідерландів підтвердило першу смерть внаслідок захворювання коронавірусом, пише De Telegraaf.

Читайте також: У Ватикані підтвердили перший випадок коронавірусу

Зазначають, що помер чоловік, який належав до групи ризику – хворому було 86 років.

Перший летальний випадок зафіксовано у Роттердамі. Помер 86-річний чоловік. При цьому походження захворювання чоловіки на цей час не ясно,
– повідомили у Міністерстві охорони здоров'я Нідерландів.

Як поширюється коронавірус в Нідерландах

У Нідерландах на коронавірус Covid-19 захворіли 82 людини. Досі летальних випадків через ускладнення перебігу захворювання в країні не фіксували.

Ризики поширення інфекції високі, адже місто є доволі туристичним, як зазначають фахівці ВООЗ, такі міста мають підвищенні ризики розповсюдження коронавірусу. Зокрема, Covid-19 стрімко шириться Європою. Найбільше випадків фіксують в Італії, там 148 смертельних випадків від коронавірусу та загалом майже 4 тисячі випадків зараження коронавірусом.

У Роттердамі заплановано проведення Євробачення

Примітно, що конкурс Євробачення-2020 в Роттердамі, Нідерланди, повинен відбутись вже через 2 місяці – у травні 2020 року. Зазвичай там збираються десятки тисяч людей, відтак через масове скупчення людей є загроза ще більшому поширенню коронавірусу. Окрім того, захворіти на коронавірус ризикують й організатори конкурсу, представники країн та їхні делегації.


Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.