Про це повідомляє видання Medical Express. Оскільки в Ухані зростає кількість хворих людей, китайська влада заявила, що намагається відкрити першу лікарню до 3 лютого, щоб стримати розповсюдження вірусу. Другу лікарню відкриють за пів року.

Читайте також: Як лікують американця, який захворів на коронавірус: фото

У першому медичному закладі на 25 000 квадратних метрів будуть розміщені 1000 ліжок. Будівництво розпочалося тоді, коли з'явилися повідомлення про дефіцит місця в лікарнях, в які привозили лікуватися людей через спалах захворювання.

25 січня повідомили про початок будівництва другої лікарні, яка вміщуватиме ще 1300 ліжок, пише Reuters.

Читайте також: Скільки людей захворіло на вірус з Китаю та у яких країнах: онлайн-мапа

У джерелі йдеться, що новий заклад спрямований на "полегшення дефіциту ресурсів для лікування та покращення можливості догляду за пацієнтами".

Дивіться відео: як будують лікарню в Ухані для хворих коронавірусом

Додамо, китайські чиновники заявили, що вірус, ймовірно, розповсюдився від диких тварин на ринку морепродуктів у місті Ухань.

До 24 січня у Китаї закрили 13 міст, серед яких – Ухань, Хуанган, Ечжоу, а також провінції Чібі, Чжицзяне, Хуанши, Сянтао, Ениши, Цяньцзяне, Сяньнине та інші.

До теми: Як лікують американця, який захворів на коронавірус: фото

Коронавірус – що це?
Це група вірусів, які здатні викликати застудні захворювання та нетипові пневмонії. В основному, коронавірусами заведено вважати віруси інфекційного бронхіту птахів, хоча в цю родину входять і коронавіруси людини.

Відомо, що китайським лікарям вже вдалося вилікувати 36 пацієнтів від смертельного виду коронавірусу.

Також підтвердили випадок смерті медичного працівника внаслідок інфікування вірусом.

Відео як наразі виглядають місця, де ідентифікують коронавірус

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.