Читайте також: Помер ще один потерпілий від вибуху на "Стиролі"

Мати стверджує, що дитина була абсолютно здоровою 6 серпня. Вона активно бавилася з Кондратьєвою, вони гуляли та їли. Вночі жінка вставала до сина - і він поводився спокійно та не виглядав хворим.

"Я прокинулася о 6-й ранку, Родіон вже не дихав. Коли узяла малюка на руки, у нього з рота пішла піна, а з носика виступила сукровиця", - розповідає про ранкові події мати.

Попередній висновок медиків - дитина задихнулася уві сні, коли переверталася. В своєму висновку вони вказали, що дитина померла через набряк легенів.

Результати розтину Ольга Кондратьєва ще не знає - їх відправили на експертизу до Донецька, тож вони будуть відомі через місяць.

"Я на 100% упевнена, що смерть якось пов'язана із викидом на "Стиролі", - каже мати.

У жінки залишилося ще 2 дітей.

Нагадаємо, 6 серпня на заводі "Стирол" у місті Горлівка на Донеччині стався вибух через витік аміачного газу. Кількість постраждалих внаслідок аварії збільшилася до 25 людей, загинуло 6 людей.

Місцеві жителі поки що бояться, чи не вплине аварія на стан екології у місті і, відповідно, на їхнє здоров'я. Однак високопосадовці запевняють, що небезпеки немає.

У свою чергу, глава держслужби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських назвав дві імовірні причини аварії на заводі "Стирол" у Горлівці. Це міг бути як людський фактор, так і порушення технологічного процесу.

Родини загиблих на “Стиролі” отримають по мільйону гривень компенсації через втрату годувальників. Також буде оплачено лікування всім постраждалим під час аварії.