Макрон також заявив, що старші люди повинні залишатися вдома, пише euroNews.

Читайте також: В яких країнах через коронавірус діє обмеження або заборона в’їзду: список

Макрон скасував проведення місцевих виборів, які планували провести в неділю у Франції, на них мали обрати 36 000 мерів.

Європейський центр профілактики та контролю захворювань (ECDC) закликав країни розпочати заходи захисту проти коронавірусу людей похилого віку та вразливих груп.

Чому варто пріоритетно подбати про літніх людей? Старші люди у групі ризику летальних випадків від коронавірусу – смертність літніх людей у випадку захворювання на Covid-19 становить 8-15%.

Головне про поширення коронавірусу в світі

  • Станом на 12 березня кількість тих, хто занедужав на коронавірус, становить понад 130 тисяч людей. Померли – 4 тисячі 785, одужали – 68 тисяч 677.
  • Найгірша ситуація у Європі в Італії. В країні захворіли понад 15 тисяч людей, померлих понад 1000.
  • Наразі не існує вакцини від захворювання. Однак Китай і Сполучені Штати заявили, що вже працюють над її створенням. Зокрема, США вже почали тестувати вакцину на людях.
  • В Україні відомо вже про три підтверджені випадки зараження коронавірусом. Перший випадок захворювання на коронавірус підтвердили у жителя Чернівців, який подорожував Італією. Він отримує необхідне лікування. Ще два випадки зафіксували у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.


Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.