Про нових людей з підозрою на SARS-CoV-2 інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

Зверніть увагу! ВООЗ прогнозує збільшення випадків захворювання на коронавірус в Україні

Ще двох буковинців сьогодні, 5 березня, госпіталізували до інфекційного відділення із підозрою на коронавірус,
– мовиться у дописі.

Увага! До цього з підозрою на коронавірус у Чернівцях госпіталізували ще 4 осіб.

Очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук в прямому ефірі 24 каналу прокоментував стан госпіталізованих. Він повідомив, що в однієї 70-літньої пацієнтки діагностували пневмонію. Всі інші почуваються добре, але мають високу температуру та ознаки гострих респіраторних захворювань. Зараз вони перебувають під наглядом лікарів.

"Мені приємно повідомити про те, що у чоловіка, в якого була діагностована ця вірусна інфекція, справи йдуть на покращення. В нього добрий апетити й температура в межах від 37 до 38 градусів. Він почуває себе добре", – додав Сергій Осачук.

Дивіться включення очільника Чернівецької ОДА:

Що відомо про ситуацію з коронавірусом у Чернівцях:

  • Наразі коронавірус виявили лише в одного чернівчанина. Він разом із дружиною подорожував в Італію через Румунію. Дружина зараженого українця перебуває на обсервації.
  • Зразки аналізів 4 буковинців із підозрою на коронавірус 4 березня відправили до вірусологічної лабораторії Центру громадського здоров’я для тестування на наявність covid-19.
  • Тим часом Чернівецька міська влада дала розпорядження дезінфікувати увесь громадський транспорт, щоб уникнути поширення коронавірусу. Окрім того, місяць буде проводитися дезінфекція під’їзду будинку у Чернівцях, де проживає заражений коронавірусом чоловік.