Про це заявив лікар-епідеміолог Андрій Александрін. За його словами, державі вже потрібно брати на себе відповідальність за ситуацію із захворюваністю.

До теми МОЗ розглядає 3 сценарії третьої хвилі коронавірусу

Як відтермінувати спалах COVID-19

Александрін розповів, що наразі єдина можливість врятувати здоров'я громадян чи мінімізувати ризики зараження COVID-19 – вакцинація. Однак у цьому питання варто чітко дивитися на те, скільки відсотків населення вже отримали щеплення.

Наразі в Україні цей показник становить менше ніж 6%, тому поки він жодним чином не впливає на вироблення колективного імунітету в державі. Зважаючи на це, розслаблятися не варто.

Потрібно на сьогодні вже частково впроваджувати заходи обмежувального характеру,
– наголосив епідеміолог.

Дізнайтеся більше Піковий рівень захисту: у МОЗ розповіли, в який період вакцина діє найкраще

Александрін розповів про ситуацію з COVID-19 в Україні: дивіться відео


COVID-19 в Україні: останні новини

  • Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що наразі в Україні поступово зростає захворюваність на COVID-19. Через це новий спалах можна очікувати в будь-який момент.
  • Водночас в Україні стрімко поширюється штам коронавірусу Дельта. Вже офіційно підтвердили 147 випадків зараження цим варіантом інфекції.
  • Фахівці Київської школи економіки заявили, що новий спалах COVID-19 може початися в Україні ще до 17 серпня. Усе тому, що рівень госпіталізації хворих зростає.
  • За увесь час пандемії в Україні коронавірус виявили у понад 2 мільйонів людей. Жертвами недуги стали більше ніж 53 тисячі громадян країни.