Номер 5: Тарас Максимюк

Його відео зібрали майже чверть мільярда переглядів на Youtube. Він не актор і не співак, зате найкраще у світі тестує на витривалість новенькі iPhone. Фантазія українця, здається, невичерпна. Рекордсменом за кількістю переглядів стало відео, на якому допитливий хлопець зварив телефон у "Кока-Колі".

Номер 4: Зенко Гриньків

62-річний американський нейрохірург українського походження Зенко Гриньків у січні 2014 року врятував пацієнта, ризикуючи власним життям.

Номер 3: Сергій Полунін

Неймовірні піруети та пластика 25-річного Сергія в залитій сонячними променями студії стали справжньою сенсацією. Не змогли оминути хореографічний шедевр і провідні медіа світу. У 19 років Полунін стає наймолодшим в історії прем'єром трупи Лондонського Королівського балету.

Номер 2: Максим Заселян

Максим Заселян за свої 25 роківвстиг побувати у 28 країнах світу. Бомжем назвав себе під час останньої подорожі у США, бо фраза "без визначеного місця проживання" якнайкраще відтворює його мандрівну філософію.

Любов до подорожей у Максима в крові. Основні табу: жодних готелів, туристичних агенцій чи екскурсоводів. Його мета — це пригоди та історії людей. Ночує, де прийдеться: на даху будинку у Стокгольмі, на парковках, аеропорту чи у каучсерферів.

Номер 1: Mustang Wanted

До серпня 2014 року українскього екстремала знали як безстрашного руфера, який забирається на пілони мостів та висотки Києва, Берліна, Відня й Братислави. Серед підкорених вершин — "Вежа принцеси" в Дубаї, Вотивкирхе у Відні та будівля МГУ в Москві.

Григорій не просто сміливо ходить по краю дахів, а й часто висить на них, тримаючись однією рукою без жодної страховки. Відео з його висотними прогулянками збирають мільйони переглядів. Та найбільшого розголосу наробила московська витівка. Напередодні Дня Незалежності України Mustang Wanted забрався на сталінську висотку та розмалював шпиль у кольори українського стяга.