Випити склянку води на голодний шлунок

Одною з причин постійної втоми є зневоднення. Прохолодна вода з крапелькою лимонного соку позбавить вас від сонливості. Вона пробудить мозок і шлунок.

З'їсти білкові продукти

Яйця, птиця, риба - ідеальні джерела білка. Вони заряджають енергією надовго. З'їжте курячу котлету або яєчню, і ви не будете відчувати втому і голод до середини дня.

Відмовтеся від поганих звичок у культурі споживання їжі

Існують продукти, які забирають енергію. До них відноситься, наприклад, картопля, яка насичує, але бадьорості не надає. Також рекомендується уникати продуктів, які дуже довго готувалися, рафінованих, що містять велику кількість солі: копченостей, сирів, консервів, солодких булочок.

Вдихнути цитрусовий аромат

Грейпфрут, апельсин і лимон - кращі будильники. Їх аромат додає бадьорості, а вітамін С наповнює вас енергією і гарним настроєм. Так що склянка соку з цитрусових - відмінна тонізуюча ідея для початку дня. Тільки не бажано пити його натще.

Приготувати какао

Шоколад створює радісний настрій, в ньому міститься серотонін - речовина, яку називають «гормоном радості». Є в шоколаді і кофеїн, тому чашка міцного какао цілком може підбадьорити, зігріти і примирити з холодом, який чекає взимку за вікном.

Читайте також: Львівські вчені представили ноу-хау в медицині — рідинну пов'язку