Як повідомив речник РНБО Андрій Лисенко, вчора у Луганській області о 21:20 бойовики "Всевеликого войска донского" знову обстріляли с. Кримське у Новоайдарському районі.

Селище терористи обстрілювали з мінометів, "Градів" та артилерії. Бойовики пошкодили кілька приватних будинків, лінію електропередач і зруйнували обласний протитуберкульозний диспансер. Лікувальний заклад розміщений на околиці селища, від нього до найближчої вогневої точки терористів – усього 650 метрів.

Читайте також: КАРТА СИТУАЦІЇ НА ДОНБАСІ. 3 ЛИСТОПАДА [Інфографіка]

Терористи прямим влученням мінометних мін зруйнували їдальню диспансеру, хворі на туберкульоз змушені тепер самотужки на відкритому вогні готувати собі їжу. Істотно пошкоджено житловий корпус.

Після обстрілу персонал втік, з 16-ма пацієнтами залишилися тільки українські військовослужбовці.

Сьогодні вранці обстріли Кримського поновилися, наразі бойовики обстрілюють цей населений пункт зі стрілецької зброї.

Читайте також: Російські безпілотники літають над територією України

Крім того, бойовики з "Градів" обстріляли м. Гірське Первомайської міськради та з мінометів – смт Чорнухине у Попаснянському районі.

У Донецькій області у с. Павлопіль Новоазовського району внаслідок обстрілів терористів отримали поранення 2 місцевих мешканця, пошкоджено газопровід та лінію електропередач. Місцеві жителі залишили частину приватних будинків.