Центр відкриють на базі "Центру дозвілля і молодіжних ініціатив імені Довженка" вул. Злуки, 45.

Читайте також Вакцинація знижує смертність від коронавірусу на 95%: експеримент з Бразилії

У Тернопільській ОДА розповіли про центр вакцинації

Заступниця начальника департаменту охорони здоров'я Тернопільської ОДА Тетяна Скарлош розповіла, що центр вакцинації працюватиме лише у вихідні. Щеплення проти коронавірусу проводитиме 8 мобільних бригад. Втім у місті готові залучити додаткові бригади, якщо буде більше охочих.

Наразі в Тернополі планують щепити понад 400 людей. Для цього використовуватимуть китайську вакцину CoronaVac та Comirnaty / Pfizer,
– повідомила вона.

Тетяна Скарлош також зазначила, що в місті проводилася активна кампанія щодо вакцинації. Сімейні лікарі телефонували пацієнтам, з якими в них підписані декларації, аби повідомити про розгортання тимчасового центру. Вся необхідна інформація розміщена на сайті Тернопільської ОДА, Департаменту охорони здоров'я.

Посадовиця зауважила, станом на 4 червня вже провакциновано 35 635 осіб. Першу дозу отримали 32 458 осіб, другу – 3 177.

Тетяна Скарлош розповіла деталі відкриття центру вакцинації в Тернополі:

Людям, які записалися на щеплення у додатку Дія, має надійти дзвінок або СМС-повідомлення з вказанням дати та часу проведення процедури.

Раніше 29 травня центри вакцинації відкрилися у Києві, Львові та Одесі.

На жаль, поки темпи COVID-вакцинації в Україні досі дуже низькі. За минулу добу, 31 травня, в країні проти коронавірусу вакцинували 13 937 людей.

10 232 з вакцинованих від учора отримали першу дозу вакцини. Натомість ще 3 705 людей вже закінчили імунізацію, отримавши другу дозу вакцини. Від початку вакцинальної кампанії проти коронавірусу вакцинували 1 032 038 людей. З них першу дозу препарату отримали 1 032 036 людей.

Натомість повністю імунізовані та отримали 2 дози препарату 129 482 мешканці країни. Загалом в Україні використали 1 161 518 доз вакцини проти коронавірусу.

Дані взяті з МОЗ України