Про це Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Рада затвердила воєнний стан в Україні: коли закон почне діяти

Вона зазначила, що в кожній області буде створено перелік медичних установ, які будуть готові надати допомогу військовим у разі необхідності.

Відповідний перелік медичних установ для кожної області опубліковано на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я.

У кожній області створено перелік закладів охорони здоров'я, які при необхідності готові надати необхідну спеціалізовану і високоспеціалізовану медичну допомогу захисникам,
– заявила Супрун.

Що таке воєнний стан?Це не оголошення війни, а особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у випадках збройної агресії проти України, нападу на неї, а також якщо існує небезпека для незалежності та територіальної цілісності держави. Правовою основою введення воєнного стану є Конституція України, закон України "Про правовий режим воєнного стану", а також указ президента. Аби рішення РНБО вступило в силу, за неї має проголосувати Верховна Рада. Закон про правовий режим воєнного стану передбачає низку положень щодо зміни прав і свобод громадян, однак не обов'язково всі вони будуть введені. Вичерпний перелік прав і свобод громадян, які протягом дії воєнного стану будуть обмежені, та термін їхнього обмеження, має міститися в Указі Президента.