За його словами, також уряд затвердить обов'язковий масочний режим. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми "Право на владу" на каналі "1+1".

До теми Найважчі тижні попереду, – новий очільник МОЗ Степанов про коронавірус

Для того, щоб в нас не було іспанського чи італійського сценарію поширення коронавірусу, нам потрібно посилення карантину. Іншого шляху просто не існує,
– заявив Степанов.

Він зазначив, що будуть закриті всі спортивні майданчики та сквери, а також заборонені всі масові події.

Водночас Степанов додав, що для запобігання поширенню нового коронавірусу в Україні уряд підготував постанову, в якій містяться пункти щодо максимальної самоізоляції людей похилого віку.

За його словами, мовиться саме про групи ризику. Вони стосуються громадян, які мають хронічні захворювання, цукровий діабет або серцево-судинні захворювання.

Зверніть увагу! Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков припустив, що карантин в Україні може тривати ще два місяці. А до звичного життя українці за найкращих умов зможуть повернутися після 15 травня.

Коронавірус в Україні: останні новини

  • Станом на ранок 3 квітня в Україні зафіксували 897 випадків зараження коронавірусом. Померли 22 людини, одужали – 19.
  • Найбільше випадків зафіксували у Києві, а також у Чернівецькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Київській та Черкаській областях. Наразі єдиною областю, де немає зареєстрованих випадків недуги, залишається Миколаївська.
  • 12 березня Україна ввела карантин, щоб зупинити поширення коронавірусу. Він мав тривати до 3 квітня, але уряд продовжив обмеження до 24 квітня.
  • 25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні.
  • Незабаром планують впровадити суворіші карантинні обмеження для населення. Серед них – масковий режим, заборона на відвідини парків і зон відпочинку, переміщення групою людей тощо.


Нові карантинні обмеження / Інфографіка 24 каналу