Раніше очікували CoronaVac ще до 15 березня. Але, на жаль, зараз є проблеми з затримками постачання чи не всіх вакцин від усіх виробників.

Читайте також У Львові бракує вакцин проти коронавірусу: Садовий запропонував зміну протоколу вакцинації

Коли до України привезуть китайську вакцину CoronaVac

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов відповів на питання журналіста, коли ж приїде до України вакцина від виробника Sinovac із Китаю.

Ми повинні її (вакцину CoronaVac – 24 канал) отримати до кінця березня,
– запевнив Степанов.

Таку інформацію міністр отримав із Китаю: "Згідно з повідомленням постачальника. Я мав розмову, в тому числі з китайською стороною, безпосередньо з послом Китаю в Україні".

  • За словами Степанова, перша партія за контрактом – це 700 тисяч доз цієї вакцини.
  • І щойно вона надійде, нею одразу почнуть робити щеплення.

Щодо затримки постачання (адже вакцину очікували ще до 15 березня) міністр відповів так: "Ви бачите, що весь час відкладаються терміни поставки абсолютно всіх вакцин всіх виробників".

Останні новини про вакцинацію проти COVID-19 в Україні

  • 19 березня міністр Степанов заявив, що країна перейшла до 2 етапу вакцинації – з наступного тижня щеплення почнуть робити у стаціонарах.
  • Також найближчим часом МОЗ очікує на одну партію вакцини від AstraZeneca (1,5 мільйона доз), першу партію американської вакцини Novavax, та Covaxin від Bharat Biotech.
  • Загальна кількість вакцинованих в Україні сягає 100 тисяч. Степанов постійно переконує, що кількість щеплень зростатиме щодня.


Як записатись на вакцинацію / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу