45 апаратів ШВЛ, які Москва відправила до Нью-Йорка та Нью-Джерсі, залишилися невикористаними, повідомляє BuzzFeed.

До теми У Дмитра Пєскова виявили коронавірус: що відомо про стан здоров'я прессекретаря Путіна

Відомо, що 30 апаратів штучної вентиляції легенів РФ відправила до Нью-Йорка, а ще 15 – до Нью-Джерсі. Влада на місцях дипломатично сформулювала відмову, повідомивши, що крива захворювань не була такою високою і російське обладнання просто не знадобилося.

Натомість прессекретар Федерального агентства з управління в надзвичайних ситуаціях США повідомив, що насправді штати повернули апарати через "велику обережність", адже знають про пожежі, які це обладнання спричинило у російських лікарнях.

Так, ця сама модель апаратів ШВЛ, які надала Росія, стала причиною займання в російських лікарнях, внаслідок чого померли 6 людей (4 з них отруїлися чадним газом).

Висновки розслідування, проведеного російською владою щодо пожеж, допоможуть нам прийняти рішення щодо подальшого застосування цих апаратів,
– сказала Донна Леснер, директор з комунікацій Державного департаменту охорони здоров’я штату Нью-Джерсі.

Окрім того у ЗМІ підкреслили, що американське обладнання призначене для роботи в мережі 110 В, натомість російському обладнанню необхідно 220 В.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.