Друге оновлення переліку, за словами Ляшка, відбудеться уже протягом 10 наступних днів. Загалом у переліку з'явиться низка професій з комунальної та соціальної сфер.

Зверніть увагу Ляшко назвав єдиний варіант далеких поїздок для невакцинованих

Які професії у першому списку

За словами Віктора Ляшка, під час першого оновлення переліку професій, представники яких повинні обов'язково вакцинуватися, будуть працівники державних установ та організацій. Також до переліку внесуть працівників критично важливих для економіки сфер, соціальних працівників та листонош. Цей перелік уже зареєстрований, тому набуде чинності в найближчі декілька днів.

Окрім того, уже готові зміни для другої хвилі оновлення переліку. До нього ввійдуть працівники органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та установ. За прогнозами міністра, цей перелік затвердять протягом 10 наступних днів.

Я думаю, тиждень – 10 днів і документ повинен бути. Це максимум. Має бути знову ж таки зареєстрований у Мін’юсті і опублікований в офіційному віснику,
– заявив Ляшко.

Карантинні обмеження в Україні: останні новини

  • З 11 жовтня карантин посилили в Одеській області. Там заборонили планові госпіталізації, культурні та спортивні заходи.
  • Натомість Херсонщина з 15 жовтня перейшла до червоної зони.
  • Карантинні обмеження уже з 18 жовтня посилять у Львові. У місті з'явиться низка нових заборон, а школярів відправлять на канікули.