Щодо вартості інших вакцин наразі невідомо. Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає пресслужба МОЗ.

Читайте також Напередодні Різдва в Україні зафіксували 8 997 нових хворих на коронавірус

Перший договір Україна підписала з компанією Сіновак, яка завоювала авторитет у всьому світі. Ціна, за якою Україна купує 1 дозу вакцини у цього виробника, становить 504 гривні. Така вартість вакцин проти COVID-19 цієї компанії – для переважної більшості країн, і є прийнятною,
– заявив Степанов.

Очільник МОЗ наголосив, що він не має права розголошувати вартість вакцин інших виробників "через жорсткі контрактні правила нерозголошення інформації". Він додав лише, що вакцини перебувають приблизно в одному ціновому діапазоні.

"Можу запевнити, що вони приблизно в такому діапазоні цін, за якими купує вакцини увесь світ", – додав Максим Степанов.

Нагадаємо, Україна отримає 16 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу в межах програми COVAX. 1,8 мільйона доз вакцин замовили у компанії Sinovac.

Що відомо про план вакцинації від COVID-19

  • 16 грудня 2020 року Комітет Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендував парламенту ухвалити проєкт постанови "Про Національний план вакцинації населення України проти COVID-19".
  • Водночас Міністерство охорони здоров'я запропонувало затвердити Національний план на рівні наказу МОЗ, а не Кабінету Міністрів.
  • 18 грудня прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що основною метою Національного плану вакцинації від коронавірусу є щеплення 50% населення, тобто майже 21 мільйона людей.
  • Наразі відповідний план передбачає 4 етапи та пріоритетні групи, проте його будуть оновлювати.


4 етапи вакцинації в Україні / Інфографіка 24 каналу