Впродовж квітня-грудня за лікування госпіталізованих пацієнтів з коронавірусом НСЗУ виплатила 11,4 мільярда гривень – майже 45 тисяч гривень на одного пацієнта. Про це пише Урядовий портал.

Читайте також Таки не 6 місяців: нові дані про імунітет до коронавірусу після хвороби

Всього за цей період заклади екстреної медичної допомоги отримали понад 19 мільярдів гривень за надання допомоги пацієнтам з COVID-19 або підозрою на нього.

Що відомо про госпіталізованих пацієнтів у період з квітня до грудня 2020 року

  • Протягом квітня-грудня було госпіталізовано 253 тисячі пацієнтів з коронавірусом.
  • З них у відділенні інтенсивної терапії перебувало майже 50 тисяч пацієнтів.
  • Частка госпіталізованих пацієнтів, які потребували допомоги в умовах інтенсивної терапії протягом 2020 року становила 19,6%.

До слова, у грудні у порівнянні з листопадом, кількість пацієнтів, госпіталізованих з COVID-19 зменшилася на 3 тисячі – до 60 тисяч. Найбільше пацієнтів з коронавірусом у грудні госпіталізували у Києві – понад 6 тисяч, а також у Одеській області – 4 139 осіб, Дніпропетровській – 3 869 осіб, Харківській – 3 617 осіб.

Кількість пацієнтів, які були підключені до джерел кисню у грудні зросла на 4 тисячі – до 50 тисяч. Це становило 69% від усіх пролікованих у грудні пацієнтів.

У відділенні інтенсивної терапії медичну допомогу отримували понад 13 тисяч пацієнтів, що на 348 госпіталізованих осіб більше, ніж у листопаді. Крім того, кількість пацієнтів, які потребували підключення до апарату штучної вентиляції легенів зросла до 6 тисяч осіб,
– повідомили у НСЗУ.


Як підготуватися до ПЛР-тестування / Інфографіка 24 каналу