Дитину привезли з підозрою на апендицит, але помер він начебто від гострої респіраторної вірусної інфекції, а лікар не надав вчасно дитині допомогу.

Медика відсторонили, однак активісти дізналися, що він готується повернутися на роботу.

Кілька тижнів тому фото людей у медичних масках заполонили соцмережі. Це флеш-моб на знак протесту проти лікарської безвідповідальності. Сьогодні рівненчани протестують уже не віртуально, а під стінами обласного управління охорони здоров'я.

Ми показуємо, що нам не байдуже за наших дітей. Миколі ми, на жаль, вже ні чим не допоможемо, але хоча б попередимо ще такі випадки в майбутньому,
— заявила організатор акції Інна Білецька.

Як відомо, у дитини п'яти років болів живіт та піднялася температура. Лікар Костянтин Думановський, оглянувши дитину, жодних ліків не виписав. Лишень заборонив пити воду і сказав чекати до ранку. Але хлопчик не дожив.

Почалося слідство. Медики всіляко вигороджували лікаря. Тоді, редакції "24 каналу" вдалося отримати аудіозапис, де лікарі не гірше за адвокатів вигадують, як виправдати колегу.

А нещодавно експертна комісія, що розслідувала справу, вирішила, що лікар у смерті дитини не винен

Активісти підозрюють, що на членів комісії тиснули. Адже Костянтин Думановський походить із відомої медичної родини.

Отримати коментар від самого Думановського журналістам не вдалося. Натомість його мати, зустрічі з пресою не уникає. Запевняє, що син у смерті хлопчика не винен.

Тепер це з'ясовуватимуть у Міністерстві охорони здоров'я. Люди сподіваються, що в Києві вдасться встановити правду. Поки триватиме розслідування медика від роботи відсторонили.

Автор сюжету — Христина Гаврилів.