День Зоряни Скалецької починається і закінчується зі спілкування з журналістами, про це вона заявила під час інтерв'ю телеканалу Радіо Свобода.

До теми: Скалецька відреагувала на спалах коронавірусу в Італії

У робочий час у мене багато телефонних дзвінків, нарад по скайпу, так було вчора і позавчора. У міністерстві багато справ, які треба контролювати, роздавати завдання,
– розповіла Міністерка охорони здоров'я.

Як каже очільниця МОЗ, за перебування в обсервації їй не доплачують. Втім, вона впевнена, що "держава і так цінує міністрів".

Також вона розповіла, що знаходить взаєморозуміння з евакуйованими з Уханю. За її словами, у них все в порядку й вони всім задоволені. Проблеми, які виникають – є звичайними й побутовими, наприклад, зламався перехідник чи потрібен адаптер до розетки.

Ознак ГРВІ ні в кого немає, отже хвилюватися причин теж немає.

Що треба знати про сутички у Нових Санжарах: коротко

  • Ввечері 19 лютого кілька сотень жителів селища Нові Санжари вийшли на масові протести. Вони виступали проти розміщення у їх санаторії евакуйованих з китайського Уханя українців.
  • Вранці 20 лютого ситуація у селищі загострилася, приїхала поліція та Національна гвардія України. Силовики також привезли військову техніку, зокрема бронеавтомобілі.
  • Місцеві у цей час перекривали дороги, палили шини, та навіть влаштували сутички з поліцією, під час яких 9 силовиків отримали поранення.
  • Надвечір 20 лютого правоохоронцям вдалося відтіснити людей і зробити коридор для 7 автобусів з евакуйованими. У цей час місцеві почали кидати камінням в транспорт і кричати "Ганьба". Евакуйовані українці у відповідь показували серця.
  • Під час сутичок у Нових Санжарах поліція затримала 24 людей та відкрила 6 кримінальних справ. 21 лютого 23 затриманих відпустили.

коронавірус у цифрах кількість загиблих скільки одужали
Що відомо про коронавірус у цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.